Актуальні питання східноєвропейської етномузикології

Актуальні питання східноєвропейської етномузикології

6-8 лютого 2020 року у стінах Дніпропетровської академії музики імені Михайла Глінки відбудеться масштабна наукова подія – Другий Міжнародний етномузикознавчий симпозіум «Актуальні питання східноєвропейської етномузикології».
Симпозіум обʼєднає провідних фахівців-фольклористів з Австрії, Словаччини, Сербії, Литви та їх українських колег.
Провідною тематикою наукового зібрання стане феномен фольклору як засобу комунікації у просторі та часі.
Саме в цьому ракурсі вчені різних країн продемонструють свої багаторічні напрацювання у різних напрямках дослідження народної музики – історії та теорії її запису, сучасним методам аналізу елементів традиційно-музичної культури та відтворення музичного фольклору.
В рамках наукового форуму відбудуться лекції, присвячені найважливішим проблемам вивчення традиційної музики у сучасному світі, майстер-класи з відтворення та збереження народної музики, круглий стіл та дискусії з різних питань сучасної фольклористичної науки.
Родзинкою програми стане концерт-презентація етномузикознавчих видань Лабораторії фольклору та етнографії Дніпропетровської академії музики, в якому візьмуть участь сільські етнографічні колективи нашого краю – живі носії народної пісенної культури.
Щиро запрошуємо поціновувачів народної музики вільно долучитися до цієї непересічної події у науковому та мистецькому житті України!

*
Лабораторія фольклору та етнографії Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки
Текст – Галина Пшенічкіна
Озвучування – Ольга Гусіна
Відео – Павло Єкімов