Кам’янський музичний коледж гостинно приймає учасників освітньо-культурної конференції

Кам’янський музичний коледж гостинно приймає учасників освітньо-культурної конференції

Другий рік поспіль, КВНЗ “Кам’янський музичний коледж” ДОР, гостинно приймає учасників освітньо-культурної конференції по збереженню та популяризації нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, а саме ” Козацькі пісні Дніпропетровщини” та “Петриківський розпис”.

У кожному виступі шановних гостей та поважних доповідачів звучала гордість за наше надбання та велике бажання зберегти в серцях молодого покоління любов та шану до рідного краю, його історії, його героїв, що оспівуються в козацьких піснях. Учасники конференції: вчителі, викладачі музики, керівники гуртків загальноосвітніх та музичних шкіл, позашкільних закладів, коледжів, ліцеїв та закладів передвищої фахової освіти, мали змогу відчути глибину та красоту козацьких старовинних пісень нашої рідної Дніпропетровщини у виконанні колективу «Надвечір’я» (с. Шульгівка), етногурту «Співаночки» Кам’янського музичного коледжу,колективу «Щебетушки» Лівобережної школи мистецтв (м.Кам’янське),фольклорного колективу «Калита» Дніпропетровської академії музики ім. М.Глінки.

Підготовлено за матеріалами Асоціації органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області.

Завершилась IІ обласна освітньо-культурна конференція

Завершилась IІ обласна освітньо-культурна конференція

#збережемоспадщинуразом

IІ обласна освітньо-культурна конференція об’єднала виконавців козацьких пісень, вчителів з Кам’янського, Петриківки, Дніпра, Шульгівки, Кочережок, представників влади. Були й нові гості – головний отаман ДОГО «Січеславське Козацтво Запорозьке». Присутніх чекали доповіді про козацькі пісні та петриківський розпис – наші елементи НКС, та майстер-класи з виконання козацьких пісень.

Програма конференції “Збережемо спадщину разом” була дуже насиченою. Головна теза – залучення вчителів ЗОШ до збереження, популяризації, охорони елементів НКС, адже саме вони виховують молоде покоління українців. За результатами заходу надано рекомендації з питань збереження й поширення козацьких пісень Дніпропетровщини.