Проведено ІІІ обласний фестиваль “Козацькі пісні Дніпропетровщини”

Проведено ІІІ обласний фестиваль “Козацькі пісні Дніпропетровщини”

8 червня 2019 року фахівцями КЗ «Дніпропетровський обласний методичний центр клубної роботи та народної творчості» при підтримці управління культури облдержадміністрації, обласної асоціації органів місцевого самоуправління, Павлоградської райдержадміністрації та Богуславської сільської ради, було організовано та проведено ІІІ обласний фестиваль “Козацькі пісні Дніпропетровщини”.

У фестивалі прийняли участь не тільки корифеї автентичного виконання козацьких пісень, які увійшли до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, а й дитячі колективи, що переймають манеру виконання від дорослих.

Метою проведення фестивалю є популяризація козацького мистецтва, посилення впливу традицій козацтва на виховання молодого покоління, залучення різних вікових категорій населення до збереження культурної спадщини українського народу.

У рамках фестивалю відбувся семінар-практикум «Козацькі пісні Дніпропетровщини – єднають покоління», на якому діячі культури, фольклористи, педагоги, представники громад, депутати та представники громадськості обговорювали практику збереження та перспективи розвитку елементів нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини.

Під час проведення фестивалю пройшли майстер-класи з деяких видів декоративно-прикладного мистецтва та відбулася виставка-ярмарок народних промислів. Свято відвідали понад 3 000 чоловік з усіх районів та міст області.

За інформацією комунального закладу “Дніпропетрвоський обласний методичний центр клубної роботи та народної творчості”, фото – з відкритих джерел мережі Інтернет