І знову про Грецію та козацькі пісні Дніпропетровщини

І знову про Грецію та козацькі пісні Дніпропетровщини

Етногурт «Співаночки» Кам’янського музичного коледжу взяв участь у XII Міжнародному фольклорному фестивалю танцю і музики «Music dance & sea» (Греція) та XI «Inter national music & dance festivali «OHRIDSKI DALGI» (Македонія).


Вражаючі виступи ансамблів, марш-паради учасників, вечори дружби, вокальні та танцювальні майстер-класи – це тільки частина дійств, які відбувались  під час фестивалів. Це була велика можливість познайомитись з представниками інших народів, побачити та відчути їхню культуру, поділитись своєю. Як і очікувалось, вражень було  досить.

В Греції нас приймало чудове місце Паралія Катерині, місто на березі Егейського моря.
Учасники колективу відвідали цікаві екскурсії:комплекс монастирів Метеори, які включені в список об’єктів НКС ЮНЕСКО,монастир Святого Варлаама, поїздка до міста Солоннікі.
Македонія зустріла гарним цікавим містом Охрід, недалеко від Охрідського озера, який теж є об’єктом НКС ЮНЕСКО – найстаровинніше озеро Європи (5 млн років) кришталево прозора вода, різноманітна флора і фауна.Велике враження отримали від поїздки у Скоп’є – столиці Македонії, де познайомились з пам’ятками архітектури, серед яких є пам’ятник нашого співвітчизника Т.Г.Шевченка.


Взагалі про цю подорож можна сказати одне – це враження та почуття які запам’ятаються на все життя.