І знову козацькі пісні зазвучать на обласному фестивалі талантів ОТГ

І знову козацькі пісні зазвучать на обласному фестивалі талантів ОТГ

Конструктивна розмова з представниками об’єднаних громад області відбулася у будівлі обласної ради. Говорили про цьогорічні проєкти та детально про обласний фестиваль талантів, який заплановано на 06 червня 2020 року.

ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТАЛАНТІВ – третій рік поспіль відбудеться на території ТРЦ «Караван» (вул. Нижньодніпровська, 17, м. Дніпро). Його організатори – управління гуманітарної сфери обласної ради, КП «Представництво Придніпров’я» та ГО «ЖІНКИ плюс». Дата проведення – 06 червня 2020 року. Учасники – представники ОТГ різного віку та соціальних категорій, студенти та учні культурних та освітніх закладів області, виробники харчової та сільськогосподарської продукції.

Обласний фестиваль талантів покликаний об’єднати талановитих мешканців об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини через: виявлення майстрів народно-ужиткового мистецтва, авторів та виконавців пісень, хореографічних композицій, гумористичних, творчих номерів, дизайнерів, виробників, кулінарів тощо з-поміж мешканців ОТГ; сприяння культурному розвитку Дніпропетровщини, збільшення обізнаності населення щодо культурного надбання; популяризацію матеріальної та нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини; сприяння подальшому формуванню та поповненню Списку елементів нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини. Як і торік фестиваль громади презентують себе за трьома напрямками: „Виставковий”, „Мистецький”, „Кулінарний”. Всіх учасників фестивалю чекатимуть дипломи „Учасника обласного фестивалю талантів”, переможців – дипломи лауреатів за напрямами «Виставковий», «Мистецький», «Кулінарний» та цінні подарунки.