ІІ Міжнародний етномузикознавчий симпозіум

ІІ Міжнародний етномузикознавчий симпозіум

6-8 лютого 2020 року у стінах Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки вже вдруге відбудеться масштабна наукова подія – Міжнародний етномузикознавчий симпозіум «Актуальні питання східноєвропейської етномузикології».

Симпозіум обʼєднає провідних фахівців-фольклористів з Австрії, Словаччини, Сербії, Литви та їх українських колег. Провідною тематикою наукового зібрання стане феномен фольклору як засобу комунікації у просторі та часі. Саме в цьому ракурсі вчені різних країн продемонструють свої багаторічні напрацювання у різних напрямках дослідження народної музики – історії та теорії її запису, сучасним методам аналізу елементів традиційно-музичної культури та відтворення музичного фольклору.

В рамках наукового форуму відбудуться лекції, присвячені найважливішим проблемам вивчення традиційної музики у сучасному світі, майстер-класи з відтворення та збереження народної музики, круглий стіл та дискусії з різних питань сучасної фольклористичної науки.

Родзинкою програми стане концерт-презентація етномузикознавчих видань Лабораторії фольклору та етнографії Дніпропетровської академії музики, в якому візьмуть участь сільські етнографічні колективи нашого краю – живі носії народної пісенної культури. Щиро запрошуємо поціновувачів народної музики вільно долучитися до цієї непересічної події у науковому та мистецькому житті України! Слідкуйте за нашими новинами! (за інформацією Лабораторії фольклору та етнографії Дніпропетровської академії музики)