Триває прийом заявок на здобуття премії!

Триває прийом заявок на здобуття премії!

До 01 жовтня 2020 року триває прийом заявок в Мінкультури та інформполітики України на здобуття премії за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини у 2021 році.

Премія присуджується на конкурсних засадах щороку в грудні у розмірі двадцять тисяч гривень відповідно до Положення про премію за збереження та охорону нематеріальної культурної спадщини. Отримувачі – фольклористи, етнографи, дослідники, науковці, збирачі-ентузіасти, фольклорні колективи, солісти (вокалісти, інструменталісти та танцюристи), майстри-викладачі та керівники дитячих творчих шкіл народних художніх промислів (далі – претенденти), які своєю діяльністю сприяють виявленню, фіксації, збереженню та популяризації етнокультурної спадщини та регіональних особливостей українського народу.

Подають пропозиції щодо претендентів на здобуття премії – професійні творчі спілки та асоціації, заклади культури, освіти і науки, культурно-мистецькі та громадські організації. Більш повна інформація за посиланням https://mkip.gov.ua/news/4035.html