Родзинка Дніпропетровщини: фестиваль-ярмарок «ПЕТРИКІВСЬКИЙ ДИВОЦВІТ

Родзинка Дніпропетровщини: фестиваль-ярмарок «ПЕТРИКІВСЬКИЙ ДИВОЦВІТ

Наша Петриківщина 15 вересня знову зібрала друзів та гостей на 11-му обласному фестивалі-ярмарку «Петриківський Дивоцвіт».

Фестиваль проходив під патронатом голови Дніпропетровської обласної ради за підтримки Петриківської районної ради, Петриківської райдержадміністрації, Петриківської ОТГ. Його головні організатори – КП „Центр народної творчості “Дивокрай” ДОР” та КП “Єдина обласна театрально-концертна дирекція” ДОР”.

 

Вже традиційно фестиваль збирає дружні та великі родини з районів, міст, територіальних громад нашої області, і кожного року він має свою родзинку.

У цьому році студентство професійно-технічного училища №79 презентувало на головній сцені свята найменшу та найбільшу макітри, розписані Петриківським розписом – одним із двох елементів нематеріальної культурної спадщини. Не обійшлося й без іншого елементу НКС – козацьких пісень Дніпропетровщини, які лунали і зі сцени, й в презентаційних оселях наших місцевих громад.

Гостей було чимало, адже приїхали підтримати Петриківський дивоцвіт і Запорізька, і Полтавська, і Харківська області, навіть Хмельниччани. Традиції єднають!