Проєкт «Автентична Україна»

Проєкт «Автентична Україна»

Проєкт «Автентична Україна» створений за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та допомагає познайомитися з українською культурною спадщиною.

Як пишуть його автори: «Проєкт «Автентична Україна» виствітлює українську культуру з різних сторін. Від народного виконавського мистецтва й архітектури старовинних дерев’яних церков – до кубофутуризму та унікальних історичних предметів. 

«Автентична Україна» – це яскравий приклад цифрових можливостей для збереження культурної та історичної спадщини.»

«…Завдяки проєкту “Автентична Україна”, нам вдалося знайти ключ до розуміння української самобутності.

Ним виявилася нематеріальна культурна спадщина та безліч її проявлень, як от виконавське мистецтво та традиційні обряди.

Цей розділ містить колекцію автентичних аудіо- та візуальних прикладів української айдентики.

Для мандрівників ми створили віртуальні тури об’єктами культурної спадщини, які виявилися не менш захопливими, ніж реальні подорожі. В таких мандрівках завдяки цифровим технологіям можна відвідати музеї під відкритим небом, зайти всередину дерев’яних церков чи заглянути за лаштунки оперних театрів України.»

Сайт містить у кожному розділі змістовну інформацію, рецепти аутентичних страв, дає можливість зробити віртуальні тури й відвідати  онлайн церкви, музеї, театри України.

Він складається з таких розділів:

  • – Автентичні смаки України
  • – Нематеріальна спадщина
  • – Елементи нематеріальної спадщини
  • – Оперні театри
  • – Дерев’яні церкви
  • – Музеї просто неба

Саме час відвідати https://authenticukraine.com.ua/