На Дніпропетровщині день вишиванки розпочали із танцювального флешмобу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На Дніпропетровщині день вишиванки розпочали із танцювального флешмобу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Україна відзначає Всесвітній день вишиванки. Дніпропетровщина розпочала святкування з танцювального флешмобу. Його підготували студенти Дніпровського фаховогопедагогічного коледжу.

Студенти зібралися на площі між ДніпроОДА та облрадою
Учасники флешмобу – майбутні педагоги.
«Ці хлопці та дівчата вже мають свідому позицію. І коли підуть працювати, із раннього дитинства виховуватимуть своїх учнів у національних традиціях, любові до Батьківщини, повазі до нашої культури і традицій», – зазначила начальниця управління департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА Любов Кравченко.
Перед початком – генеральна репетиція
Учасники відточують рухи
В перших рядах 17-річна Каміла Ренкас. Танець – це її постановка
«Мені дуже подобається носити вишиванку, підтримувати традиції і танцювати. Постановку зробили  за один день. Були на одній хвилі та все робили від душі», – сказала другокурсниця Каміла Ренкас. 
Підтримують дітей їхні педагоги
«Флешмоб – це ініціатива дітейУ них було бажання – ми допомогли все це організувати, – розповіла в.о. директора Дніпровського фахового педагогічного коледжу Олена Степаненко. – Це популяризація вишиванки, української культури. Це показує, що сучасна молодь обізнана та свідома».
Почали флешмоб із віршів та душевних звуків бандури
Продовжили – запальними рухами
Танцювали під кілька українських пісень
Всі – у вишиванках
До флешмобу приєдналися студенти 1-4 курсів
«Для мене вишиванка – гарна українська традиція. Прикольний одяг. Подобається у ньому ходити. Ношу вишиванку не лише на свято, а й у будні. Бо це – це красиво», – поділився учасник флешмобу  Андрій Гарбуз 
Всесвітній день вишиванки відзначають щороку в травні. Долучитися до свята просто. Для цього потрібно одягти вишиванку на роботу, навчання або прогулянку.