Збереження елементів нематеріальної культурної спадщини – місія місцевих громад

Збереження елементів нематеріальної культурної спадщини –  місія місцевих громад

На Павлоградщині пройшов круглий стіл «Практика збереження та перспективи розвитку елементів нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини».

В ході засідання його учасники обговорили хід реалізації державної політики у сфері збереження нематеріальної культурної спадщини та питання збереження й актуалізації її об’єктів у Дніпропетровській області, поділилися досвідом проведення відповідних заходів.

Практична частина круглого столу включала в себе виступи ансамблів – носіїв і виконавців козацьких пісень Дніпропетровщини та майстер-клас із передачі наших пісень від покоління до покоління.

А наприкінці свята гостей заходу чекала презентація СВІТЛИЦІ УРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ, що відкрилася у с. Кочережки Вербківської сільради Павлоградського району. Все більше громад регіону долучаються до шляхетної місії збереження та розвитку елементів нематеріальної культурної спадщини Дніпропетровщини. А це означає, що культурна історія нашого краю отримує нового дихання. Козацька пісня лунає та надихає!

Використовувались фото із хроніки Асоціації органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області, Татяни Михайлюченко