Громадам області презентовано буклет “Нематеріальна спадщина Дніпропетровщини” та нові культурологічні проєкти

Громадам області презентовано буклет “Нематеріальна спадщина Дніпропетровщини” та нові культурологічні проєкти

У приміщенні музичної академії імені Глінки відбулася нарада за участю начальників, завідувачів управлінь, відділів, секторів культури, туризму, молоді, інших представників сфери культури більше 40 громад області.

Учасники зібрання не лише почули про роботу обласної влади, направленої на виявлення, збереження, популяризацію культурної і природної спадщини, а й про культурологічні проєкти, які обласна рада реалізує на території області.

Також говорили про практику і важливість співпраці з громадськими організаціями, які активно долучаються до реалізації різних проєктів, – молодіжних, освітянських, соціальних, культурологічних. Зокрема, про співпрацю з Дніпропетровським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад та ГО “ЖІНКИ плюс”.

Зачепили важливу тематику щодо сучасних методів роботи обласних музейних закладів на основі практичного досвіду Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького.

Більш детально представники громад мали змогу ознайомитися з проєктами, що направлені на виявлення нових туристичних об’єктів, зокрема тих, де зосереджені носії нових/маловідомих елементів нематеріальної культурної спадщини, покращення туристичної привабливості регіону, стимулювання інтересу представників громади до історичної та культурної спадщини.

А саме:

  • – обласний культурологічний проєкт „Нематеріальна культурна спадщина Дніпропетровщини”;
  • – обласний фестиваль туристичних проєктів „Дніпропетровщина туристичнаˮ.

Такий формат спілкування допоміг громадам не лише отримати  корисну інформацію, а й особисто познайомитися з координаторами проєктів, обмінятися контактними.

Створений таким чином діалоговий майданчик відпрацював на всі 100%.

Детально про презентацію читайте за посиланням